Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Koszalinie

logo Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców Koszalin

Email

koszalin@pzd.pl

Telefon / Fax

94 342 49 84

ul. Sezamkowa 16

75-643 Koszalin

W dniu 18 czerwca 2024 roku Prezes okręgu Pan Marian SEKULSKI wraz z Dyrektorem biura OZ PZD i Prezes ROD Oaza w Białogardzie spotkali się Sekretarzem Miasta Białogard Panem Piotrem JANOWSKIM i Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Białogard Panią Moniką SZCZENSNOWICZ.

Prezes okręgu Pan Marian SEKULSKI poprosił Pana Piotra JANOWSKIEGO, aby przekazał Pani Burmistrz Emilii BURY życzenia z okazji wyboru na koleiną kadencję. Zaznaczył, że współpraca z władzami samorządowymi Białogardu układa się na bardzo dobrym merytorycznym poziomie i mamy nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

Podczas spotkania poruszono kilka istotnych spraw, którymi zainteresowany jest Polski Związek Działkowców okręg w Koszalinie. W ostatnim czasie szereg miast i gmin przystąpiło do sporządzenia planu ogólnego a środowisko działkowców jest bardzo zdeterminowane
do zabezpieczenia swoich praw.

Ze strony uczestników spotkania reprezentujących Burmistrz Miasta Białogard padły zapewnienia, że w planach ogólnych sporządzonych dla Miasta Białogard na pewno jest miejsce dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych, z którymi współpraca układa się bardzo dobrze. Miasto Białogard corocznie przeznacza po 5000,00 zł dla każdego ogrodu i ten stan
się nie zmieni.

Prezes okręgu przekazał także na ręce Pana Piotra JANOWSKIEGO zaproszenie na Okręgowe Dni Działkowca, które odbędą się w dniu 7 września 2024 roku.